KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 7954711
nr 795 4711
Kopparstick
1700-tal, sjöslag, motivets mått: 30x39
Kondition: fuktfläckar
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 december 2012
kl 19:42:28
2/12 18:09:07